Suplování:   Úterý 20.6.2023 (lichý týden)

Nepřítomní učitelé

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Novosádová Soňa

..

....

Zgr

Vodi

Evan

Šaf

....

           

Místnosti mimo provoz

0.

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

ICT

           

Změn

           

JU4

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

Změn

KAB

     

Absc

Absc

Absc

Absc

           

Změny v rozvrzích učitelů:

DeSplinter David Charles

6.hod

změna

AHu

TER (3Ay)

(JU2)

 

Evans Brian Wayne

4.hod

spojeno (NovS)

ANJ

SEPT (7Ax)

(JU3)

 

Le Creff Cathy

2.hod

změna

KFJ

IB1 (FRb)

(JU1)

 
 

5.hod

změna

KFJ

KVI (5F1)

(HIS)

 

Kurka Štěpán

1.hod

změna

MAT

SEXT (6Mb)

(ČJ)

 

Smolková Naděžda

5.hod

změna

VU

SEPT

(ICT)

 
 

6.hod

změna

VU

SEPT

(ICT1)

 

Šafránková Daniela

2.hod

změna

AAr

TER (3Ay)

(ČJ)

 
 

3.hod

změna

AAr

KVA (4Ay)

(JU1)

 
 

5.hod

spojeno (NovS)

ARo

SEK (2Ay)

(VYV)

 

Vodičková Tereza

3.hod

spojeno (NovS)

IUD

PRIM (1Ay)

(LIT)

 

Zgrajová Hana

2.hod

supl. (NovS)

IUD

SEK (2Ay)

(JU2)

 

Změny v rozvrzích tříd:

PRIM

3.hod

IUD

1Ay

(LIT)

spojí

Vodičková Tereza

(NovS)

SEK

2.hod

IUD

2Ay

(JU2)

supluje

Zgrajová Hana

(NovS)

 

5.hod

ARo

2Ay

(VYV)

spojí

Šafránková Daniela

(NovS)

TER

2.hod

AAr

3Ay

(ČJ)

změna

Šafránková Daniela

 
 

6.hod

AHu

3Ay

(JU2)

změna

DeSplinter David Charles

 
 

8.hod

HIS

   

odpadá

 

(Cer)

KVA

3.hod

AAr

4Ay

(JU1)

změna

Šafránková Daniela

 
 

8.hod

SPJ

4S1

 

odpadá

 

(MikP)

 

8.hod

KSJ

4S2

 

odpadá

 

(Gon)

 

8.hod

NEJ

4N

 

odpadá

 

(Mich)

KVI

5.hod

KFJ

5F1

(HIS)

změna

Le Creff Cathy

 
 

7.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Brož)

 

7.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Žiž)

 

8.hod

TEV

Dív

 

odpadá

 

(Brož)

 

8.hod

TEV

Chl

 

odpadá

 

(Žiž)

SEXT

1.hod

MAT

6Mb

(ČJ)

změna

Kurka Štěpán

 
 

8.hod

ANJ

6Ay

 

odpadá

 

(Bul)

 

8.hod

AMa

6Ax

 

odpadá

 

(Tin)

SEPT

0.hod

ANJ

7Ay

 

odpadá

 

(NovS)

 

0.hod

ANJ

7Ax

 

odpadá

 

(Evan)

 

4.hod

ANJ

7Ax

(JU3)

spojí

Evans Brian Wayne

(NovS)

 

5.hod

VU

 

(ICT)

změna

Smolková Naděžda

 
 

6.hod

VU

 

(ICT1)

změna

Smolková Naděžda

 
 

8.hod

GEO

   

odpadá

 

(MikM)

IB1

2.hod

KFJ

FRb

(JU1)

změna

Le Creff Cathy

 

 

Zpracováno v systému Bakaláři